Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Myers ponownie zawita do kin 0

Mamy świetne informacje dla wszystkich fanów Michaela Myersa. W przyszłym roku do kin wejdzie kolejna odsłona kultowego cyklu grozy – "Halloween".

W ubiegłym roku Universal Pictures zadebiutował w kinach nową wersją Halloween. Produkcja okazała się kasowym sukcesem i przy budżecie 10 mln dolarów zdołała zgarnąć na całym świecie 255,4 mln dolarów. Nic dziwnego, że producenci zdecydowali się na kontynuację krwawych przygód jednego z najbardziej znanych ekranowych morderców w historii kina.

"Halloween 2" zawita do kin 16 października 2020 roku. Na ekranie ponownie pojawi się gwiazda serii – Jamie Lee Curtis, która sportretuje Laurie Strode. Prawdopodobnie w obsadzie ponownie pojawią się Judy Greer i Andi Matichak. Zainteresowanie zagraniem w kontynuacji wyraził także Nick Castle, czyli człowiek zakładający maskę Mike’a Myersa.

Scenariuszem zajmie się autor filmu z 2018 roku – David Gordon Green. On prawdopodobnie zasiądzie także ponownie na krzesełku reżysera.

Źrodło: We Got This Covered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

LakiLou

Zarówno po zakończeniu jak i opiniach można było przewidzieć to, że powstanie następna część. Ja osobiście się cieszę z tego powodu i już nie mogę się doczekać ;)

i_darek1x

To już jest nudne !

ZSGifMan i_darek1x

@i_darek1x Pewnych pozycji zwyczajnie nie powinno się dotykać i po latach ciągnąć na siłę!                               
Ale wiadomo – chęć zysku silniejsza niż zdrowy rozsądek i jakieś zasady…                                                   

PolepioneKadry ZSGifMan

@ZSGifMan Wejdę z Tobą w polemikę. O ile było wiele części w serii o Michaelu Myersie, które poziomem odbiegały nawet od wygiętej poziomicy to ostatnie podejście miało w sobie klimat pierwszych Halloween’ów i mi przypadł do gustu. A jeden z rebootów, ten od Roba Zombiego, uważam za jeden z najlepszych slasherów ostatnich lat.

Proszę czekać…