Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wygodny fotel należy się każdemu! – nowe Multikino Młociny na filmowej mapie Warszawy 0

Takiego kina w Warszawie do tej pory jeszcze nie było! Od 23 maja Multikino w Galerii Młociny oferuje w standardzie zupełnie nową jakość oglądania. Supernowoczesne rozkładane fotele, projektory laserowe i system dźwięku trójwymiarowego – wszystko po to, aby przenieść widza do filmowego świata i w pełni zaangażować w historię opowiadaną na wielkim ekranie.

fot. materiały prasowe

Multikino wzmacnia swoją pozycję w stolicy. Po Ursynowie, Śródmieściu, Woli i Targówku przyszła kolej na Bielany. Najnowszy obiekt znajduje się w nowoczesnej Galerii Młociny. Wyróżnia go wygoda, komfort i zastosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Składa się z 10 sal, posiadających łącznie 935 miejsc. Na każdej sali znajdują się 2 miejsca specjalnie wyznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Jako jedyne takie kino w Warszawie zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane, skórzane fotele SuperVIP. Dzięki nim seanse w Multikinie Młociny można oglądać w pozycji… półleżącej! To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem. Co więcej za wysoki standard nie trzeba dodatkowo płacić – cena biletów za seanse na SuperVIP-ach jest stała i zgodna z obowiązującym cennikiem.

Komfort to jednak nie wszystko, co czeka na widzów Multikina Młociny. Wszystkie sale kinowe wyposażone zostały w projektory laserowe 4K o wysokiej rozdzielczości obrazu, co oznacza, że obraz jest wyjątkowo realistycznyi nasycony bogactwem intensywnych kolorów.

W dwóch salach zastosowano nowoczesny system dźwięku trójwymiarowego Dolby Atmos, dzięki któremu widz ma wrażenie, jakby znajdował się w centrum wydarzeń przedstawionych na ekranie. Z kolei 3 inne sale wyposażone zostały w projektory umożliwiające oglądanie seansów w formacie 3D.

W holu kina zaaranżowano przestrzeń barową idealną na chwilę relaksu. Oprócz kinowych przekąsek Multikino oferuje także m.in. aromatyczną kawę, którą można kupić w autorskich kawiarniach Cavablanca.

Jeśli chcecie zobaczyć, jakie filmy grają aktualnie w Multikino Młociny, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem:

Multikino Młociny

Pamiętajcie również, że w każdy weekend czerwca (sobota i niedziela) można obejrzeć przedpremierowo także w Multikinie Młociny Sekretne życie zwierzaków domowych 2.

Źrodło: Informacja sponsorowana

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Może i fotele są super wygodne, a sala naszpikowana nowinkami z działu audio techniki, same laserowe projektory zapewne dają wyrazisty obraz o wysokim kontraście, ale… Taka sala jest zupełnie nieestetyczna, dla mnie wygląda niczym studio nagraniowe, jest pozbawiona stylu i polotu, nijaka i sztampowa jak wszystkie pozostałe! Ogólnie po wprowadzeniu na rynek multipleksów kina zmieniły się z miejsc obcowania ze sztuką o wystroju zbliżonym do sal teatralnych w super-hipermarketowe festynowe kupowanie treści z eleganckich półek oświetlonych jeszcze kiedyś reflektorkami halogenowymi i teraz taśmami LED.                

Proszę czekać…