Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Paul Thomas Anderson wyreżyserował teledysk zespołu Radiohead 0

Już 26 czerwca Cinema City Sadyba zaprezentuje dla fanów Thoma Yorke’a, lidera zespołu Radiohead niespodziankę – przedpremierowy pokaz najnowszego teledysku grupy w formacie IMAX. Jego oficjalna premiera nastąpi 28 czerwca. Wideo nagrane kamerami IMAX będzie niezapomnianym wydarzeniem nie tylko dla fanów zespołu, ale i muzycznego świata.

Muzyka angielskiego zespołu rockowego, Radiohead, który postał w 1985 roku, na stałe wpisała się do kanonu światowej muzyki alternatywnej. W skład grupy wchodzą: Thom Yorke, Ed O’Brien, Jonny Greenwood, Colin Greenwood oraz Phil Selway. Ich najnowszy teledysk do jednego z ostatnich utworów pod tytułem "Anima" wyreżyserował Paul Thomas Anderson. Tym razem użyto kamer IMAX, tworząc 13-minutowe dzieło, które wręcz przekroczy granice wyobraźni.

Oficjalnie teledysk produkowany jest przez Netflix, a jego premiera zaplanowana jest na piątek 28 czerwca. W Cinema City fani zespołu będą mieli okazję obejrzeć teledysk przedpremierowo, już w środę 26 czerwca w kinie na Sadybie. Oglądając video w IMAX intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz. A potężny laserowy dźwięk i efekty 3D, które wręcz "wychodzą" z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe i muzyczne.

Wszystkich fanów zapraszamy już 26 czerwca o 19:15 do Cinema City Sadyba w Warszawie na darmowy pokaz najnowszego teledysku Radiohead! Zapisy na stronie: www.cinema-city.pl

Źrodło: Cinema City

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…