Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Znowu Polityka - tym razem z Tadeuszem Rydzykiem! 0

Patryk Vega po raz kolejny częstuje nas fragmentami swojego najnowszego filmu i udostępnia fragment Polityki. Ten dotyczy tym razem Tadeusza Rydzyka. Początek tygodnia bez Vegi, tygodniem straconym? ;)

Reżyser kolejny raz udowadnia, że nie będzie z nikim się patyczkował, a w filmie ma zamiar oddać serię celnych strzałów ośmieszających, oceniających Polską politykę. Dowiadujemy się, że Tadeusza Rydzyka zagra uznany aktor Zbigniew Zamachowski. Kolejne zdolne nazwisko w obsadzie nowego filmu Vegi.

Czy za chwilę możemy spodziewać się kolejnych zaostrzających apetyt fragmentów filmu? Prócz wyżej wspomnianego aktora wiadomo, że w projekcie bierze udział Iwona Bielska, którą wcielającą się w postać wzorowaną na Krystynie Pawłowicz już mieliśmy okazję zobaczyć, Marcin Bosak jako premier Mateusz Morawiecki oraz Maciej Stuhr, o którym jeszcze nie wiemy w jaką rolę się wcieli. Czy jakoś nazwisko na liście aktorów was zaskakuje? Czego spodziewacie się prócz oczywistych kontrowersji po tym filmie? Jakiejś szczególnie poważnej dyskusji, czy raczej gagów i przerysowania, które nie sprowokują głębszych przemyśleń i analiz Polityki?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Animek84

"poważnej dyskusji," takiej samej poważnej dyskusji jak po Klerze i takiego samego poziomu PRAWDY jak Botoksie. Fajnie by było gdyby obu głównym partią się dostało. Ale nie ma co na to liczyć.

Redox

Tadeusz Morawiecki? To jakiś bliźniak Mateusza?

Bernadetta_Trusewicz Redox

@Redox Coś się nabroiło, już poprawione. Dziękuję.

Bercik022

"A kto umarł, ten nie żyje"

Proszę czekać…