Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Danny Boyle chce zrobić kontynuacje '28 dni później' 1

Uznany reżyser nie odpoczywa. Zdradził magazynowi "The Independent", że marzy mu się podjąć się stworzenia ciągu dalszego filmu 28 dni później.

Reżyser powiedział, że wraz ze scenarzystą Aleksem Garlandem chcieliby zamienić w fabułę swój pomysł na ciąg dalszy horroru z 2002 roku.

28 dni później uzyskało spory sukces kasowy. Wydano 8 milionów, a zarobiono ponad 80. Gautnek horroru o zombie odżył. Po 5 lata film dostał sequel stworzony przez Juana Carlosa Fresnadillo.

Tym, którzy zapomnieli albo jeszcze nie widzieli i rozsmakowują się w takich opowiadaniach. Film opowiada o apokaliptycznej rzeczywistości, gdzie niebezpieczny wirus wymyka się spod kontroli i zaraża, powodując mutację wśród ludzi. Agresja opanowuje kraj w 28 dni i na dodatek okazuje się, że to nie jedyne, czyhające zagrożenie na tych, którzy przeżyli i próbują powstrzymać epidemię.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

PyrLandiA7

Już bym wolał zobaczyć kontynuację 28 tygodni Później.

ZSGifMan PyrLandiA7

@PyrLandiA7 I zapewne właśnie to zobaczysz, jednak niezbyt dobrze byłoby pisać o kontynuowaniu kontynuacji, dlatego też raczej pisze się o (kolejnej) kontynuacji, ale pierwowzoru. Widziałem oba filmy i podobały mi się coraz bardziej w kolejności ukazywania się, więc mam wielką nadzieję, że ten będzie jeszcze lepszy! Obym się nie zawiódł… ;)                               
@Bernadetta_Trusewicz Gautnek – wiem, kolejne, przepraszam :]

@ZSGifMan Obyś się nie zawiódł! Bardzo Ci tego życzę. Dla mnie obie części wspaniałe. Jedynkę chyba można nazwać słowem, którego znaczenie ostatnio wyblakło z powodu nagminności jego używania, a mianowicie "kultowa". Dwójka równie mocno zapadająca w pamięć, inna i wystrzegająca się powielania schematów jedynki. Także … 28 miesięcy później … bardzo kuźwa chętnie :-)

@PolepioneKadry No! Obym się nie zawiódł i w sumie to obyśmy się nie zawiedli, bo widzę że Tobie też ta historia, ta seria przypadła do gustu.
To tyle jak chodzi o trzecią część, kolejna gdyby miała kiedyś jednak powstać już będzie bardzo daleko wybiegała w przyszłość, jak chodzi o to co się tam stało, bo zgodnie z chronologią byłoby to… 28 lat później! ;D                                    
Ale właściwie za parę tam kolejnych lat czemu nie? Zresztą zobaczmy najpierw to :)                

@ZSGifMan Co do chronologii to przed 28 lat później można jeszcze nakręcić 28 kwartałów później i 28 półroczy później :-D:-D

@PolepioneKadry HAHAHA! Świetne :D                                                             
Jasne, że można, chociaż te 28 półroczy to też szmat czasu jest :)                                         

Proszę czekać…