Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hobbs i Shaw w finałowym zwiastunie spin-offu 'Szybkich i wściekłych' 0

Mamy dla Was polski zwiastun widowiska Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Jest to finalna zapowiedź superprodukcji będącej pierwszym spin-offem popularnej serii.

Przed nami zupełnie nowa odsłona superserii, która nie tylko zarobiła miliardy dolarów, stając się jednym z najsłynniejszych cyklów filmowych w historii kina, ale także zdobyła serca milionów widzów na całym świecie. Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to spin-off, z którego dowiemy się, skąd wzięły się napięte relacje między Luke’em Hobbsem i Deckardem Shawem. W obsadzie: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba i Vanessa Kirby.

Twórcy filmu zapowiadają, że widzowie otrzymają wszystko to, za co pokochali serię – szybkie auta, pisk opon, niezwykłe sceny walki, ucieczki, pościgi, wysokooktanową akcję i humor – oraz dużo więcej: luz, rozrywkę i coś, czego nie da się opisać. Trzeba to zobaczyć na ekranie – a mowa o chemii między Dwayne’em Johnsonem i Jasonem Stathamem.

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs, lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw, spotkali się w 2015 roku (Szybcy i wściekli 7), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy). Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6, która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.

W kinach od 2 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

rolnik_postepowy

Zapowiada się świetnie. Nawet nie próbują udawać, że będzie to typowo rozrywkowe i kiczowate kino. A Vin Diesel niech dalej udaje twardziela i pieprzy o rodzinie w swoich żałosnych "szybkich i wściekłych".

PolepioneKadry

Kozak maślak. Na wariackich papierach. I bardzo dobrze. Może być kawał dobrej, nieangażującej Rozrywki :-)

Proszę czekać…