Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FDB to idealne miejsce dla Ciebie - dołącz do redakcji! 1

Wakacje trwają w najlepsze i pewnie chciałbyś zająć się swoim ulubionym hobby, czyli filmami i serialami. Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o oglądanie kolejnych tytułów czy nadrabianie zaległych sezonów. Chcemy żebyś miał okazję rozmawiać i pisać o rzeczach, które są dla Ciebie ważne i uważasz, że warto podzielić się swoją opinią z innymi.

Redakcja portalu FDB.PL poszukuje pasjonatów kina, którzy dołączą do naszego grona i podobnie, jak my zajmą się pisaniem o kinie. Chciałbyś przedstawić swój punkt widzenia w dłuższym tekście, ale nie masz gdzie go opublikować? Nie ma problemu. Uwielbiasz pisać recenzje kinowych premier i nieco starszych tytułów na DVD/Blu-Ray? Dawaj do nas! A może interesują cię plotki i nowinki ze świata kina? FDB to idealne miejsce dla Ciebie. Każdy znajdzie coś siebie i będzie mógł spełnić się jako początkujący redaktor.

Oferujemy ci dwutygodniowy okres próbny, który później może przerodzić się w coś więcej. W żadnym wypadku nie chcemy cię szufladkować – to Ty wybierasz o czym i kiedy chcesz pisać. Liczymy jednak na Twoją rzetelność i systematyczność, co w okresie próbnym jest bardzo ważne – oczywiście do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie i wcześniej ustalamy zakres obowiązków.

Co więcej, jeśli interesuje Cię staż zawodowy, to także trafiłeś idealnie. Po ukończeniu otrzymasz odpowiedni dokument potwierdzający ukończenie stażu. Oczywiście będziesz mógł dołączyć do redakcji na stałe.

Możesz być pewny, że Twoja odpowiedź nie zostanie bez odpowiedzi. Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na nasz redakcyjny e-mail: redakcja@fdb.pl.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…