Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Czarownica 2' - pełny zwiastun disneyowskiego widowiska 0

Walt Disney nie próżnuje i rozpoczyna na poważnie promocję swojego kolejnego widowiska live-action. Tym razem sprawa dotyczy filmu Czarownica 2. W sieci pojawił się pełny zwiastun superprodukcji z Angeliną Jolie.

Czarownica 2 to kontynuacja hitu z 2014 roku, którego akcja będzie rozgrywała się kilka lat po wydarzeniach znanym z poprzedniego filmu. Złożone relacje pomiędzy tytułową Czarownicą, a księżniczką Aurorą nadal są rozwijane. Młoda kobieta przygotowuje się do zostania królową, jednak na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie. Aurora i rogata wróżką będą musiały połączyć swoje siły w walce o ochronę magicznych stworzeń i wrzosowisk znajdujących się nieopodal.

Reżyserem filmu jest Joachim Rønning. W obsadzie aktorskiej filmu oprócz wspomnianej we wstępie Angeliny Jolie znajdują się także Michelle Pfeiffer, Elle Fanning, Juno Temple, Ed Skrein oraz Chiwetel Ejiofor.

Pierwsza odsłona Czarownicy okazała się kasowym hitem. Produkcja zarobiła w kinach na całym świecie ponad 758,5 mln dolarów. Premiera widowiska została zaplanowana na 18 października 2019 roku.

Zachęcamy do oglądania zwiastuna:

Źrodło: Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…