Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Będzie spin-off kultowego filmu 'Big Lebowski'! 0

Film o tytule Going Places został nakręcony już jakiś czas temu. Długo jednak nie było informacji jakie będą jego dalsze losy, czy dotrze do widzów. Padła oficjalna informacja, że na początku przyszłego roku obraz trafi do amerykańskich kin.

Z opisu fabuły wynika, że postacią wiodącą tym razem będzie zapamiętany doskonale kręglarz o dosyć ekscentrycznym imieniu, ale i usposobieniu Jesus. Znowu w jego rolę wcieli się oczywiście doskonały w Big Lebowskym (i nie tylko) John Turturro. Wspólnie z Bobbym Cannavale'em i Audrey Tautou naładowani testosteronem będą wykręcać wiele numerów. Nie skończy się na łobuzerce, ma to być historia miłosna! Zapowiada się intrygujący i nieprzewidywalny trójkąt.

Z jednej strony prawo nie za bardzo z nimi sympatyzuje, a oni też nie starają się być grzeczniejsi, z drugiej w tle rodzi się jakieś uczucie. Wierzycie w sukces tego projektu? Film będzie tak brawurowy, dziarski i charakterny oraz pełen absurdu, jak Big Lebowski?. Czy taki sukces można w ogóle powtórzyć? Aktorski skład jest obiecujący, a aura "dudeismu" unosi się w powietrzu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…