Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

'Szybcy i wściekli 9' - nowe nazwiska w obsadzie! 0

Coraz więcej informacji dociera do nas o kolejnej części Szybcy i Wściekli. Warto odwiedzić instagrama Vin Diesela. Tam gwiazda z planu poinformowała o pojawieniu się dwóch bezdyskusyjnie znanych i uważanych aktorek, które już miały okazję brać udział w poprzednich częściach. W filmie pojawią się Charlize Theron i Helen Mirren.

Na razie nie wiemy nic szczególnego o fabule produkcji, o czym będzie dokładnie opowiadał film. Natomiast lista nazwisk się wydłuża. Wśród aktorów oczywiście większość jest z filmem od wielu, wielu części: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, John Cena, Nathalie Emmanuelle, Ludacris, Tyrese Gibson i Jordana Brewster, która niedawno została potwierdzona. Cały czas wielkie zdziwienie i zaskoczenie u fanów serii wywołuje brak w obsadzie, tak szczególnego nazwiska dla Szybkich i Wściekłych, czyli wielki nieobecny – Dwayne Johnson.

Co wy na kontynuację? Z przyzwyczajenia czekacie na kolejną część, nigdy nie wciągnęliście się w te historie, czy do 9 razy sztuka i znowu się z pewnością uda?

Obraz Szybcy i wściekli 9 trafi do kin 22 maja 2020 roku, wyreżyserowany przez Justin Lin.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ishiro

Hobbs i Shaw napędzali ostatnie filmy a bez nic będzie to raczej klapa finansowa.

PolepioneKadry

pyr pyr pyryypryyyyy bbbruuuuuum brum brum ioioioi

Proszę czekać…