Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Trzynaście powodów' - będzie 4. sezon serialu 1

Jeśli jesteście fanami serialu Trzynaście powodów i martwiliście, że trzeci sezon, który zadebiutuje w październiku będzie ostatnim, to mamy dla Was doskonale informacje. Platforma Netflix zdecydowała się na zamówienie jeszcze jednej serii.

Jak donosi portal Discussing Film, włodarze platformy streamingowej Netflix zdecydowali się na realizację kolejnego sezonu, pomimo tego, że trzecia odsłona Trzynastu powodów nadal czeka na premierę. Prace na planie zdjęciowym czwartego sezonu mają wystartować pod koniec tego miesiąca w Kalifornii.

Reżyserem pierwszego odcinka nowej serii będzie Russell Mulcahy, czyli człowiek mający na swoim koncie takie produkcje, jak Resident Evil: Zagłada, dwie pierwsze części serii "Nieśmiertelny" czy serial fantasy dla młodzieży – Teen Wolf: Nastoletni wilkolak. Scenariusz do epizodu dostarczy dotychczasowy scenarzysta Brian Yorkey.

Pierwszy sezon Trzynastu powodów to historia Claya Jensena (Dylan Minnette). Chłopak wraca do domu ze szkoły, gdzie znajduje dziwną paczkę zaadresowaną na jego imię. W środku znajduje kasety magnetofonowe nagrane przez Hannah Baker (Katherine Langford), jego koleżankę z klasy i sekretną miłość, która popełniła samobójstwo dwa tygodnie wcześniej. Na nagraniach Hannah wyjaśnia, że istnieje trzynaście powodów wyjaśniających dlaczego zdecydowała się zakończyć swoje życie.

Źrodło: Discussing Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…