Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jak pies z kotem… a może z szopem? Premiera nowego serialu 'Taffy' 0

Boomerang przedstawia nowego bohatera! Buszujący w śmieciach szop – Taffy – przebiera się za kota i zadomawia w rezydencji Pani Majętnej. Wierny przyjaciel właścicielki, pies Bentley wie, kim tak naprawdę jest nowy lokator i zrobi wszystko, żeby się go pozbyć. Premiera już 15 lipca.

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego serialu Boomeranga! Zainspirowana klasycznymi komediowymi produkcjami, takimi jak Tom i Jerry oraz Zwariowane Melodie, kreskówka Taffy przedstawia zabawne slapstickowe przygody pewnego przebiegłego bohatera. Tytułowa postać to bardzo bystry i wiecznie głodny szop, zamieszkujący wysypisko. Pewnego dnia życie małego futrzaka zmienia się diametralnie – poznaje on Panią Majętną. Urocza starsza dama, myśląc, że jej nowo poznany przyjaciel jest bezdomnym kotem, przyjmuje go pod swój dach. Jednak nie wszyscy mieszkańcy rezydencji dają się oszukać. Lojalny towarzysz właścicielki posiadłości, pies Bentley, szybko demaskuje małego spryciarza i robi wszystko, co w jego mocy, by dać mu nauczkę.

Już 13 lipca w krakowskim ZOO, zlokalizowanym w Lesie Wolskim, odwiedzający będą mogli razem z Boomerangiem świętować nadchodzącą premierę. Przy wybiegu dla szopów powstanie strefa, gdzie dzieci i ich rodzice będą mogli sfotografować się przy ściance z postaciami z kreskówki.

Premiera nowego serialu animowanego Taffy już 15 lipca. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 8.45 w Boomerangu.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…