Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rodzina Starków w prequelu 'Gry o tron' 0

George R.R. Martin zdradził kilka nowych rzeczy na temat wyczekiwanego prequelu serialu Gra o tron.

George R.R. Martin udzielił wywiadu magazynowi Entertainment Weekly, w którym mówił między innymi o kolejnym serialu stacji HBO osadzonym w świecie Westeros. Aktualnie w Irlandii Północnej trwają zdjęcia do pierwszego sezonu produkcji, która prawdopodobnie będzie nosiła tytuł "The Long Night".

Słyszałem sugestię, że serial może ostatecznie nosić tytuł "The Longest Night", co jest wariantem, z którym nie mam problemu. To byłoby całkiem niezłe.

stwierdził twórca znakomitej serii fantasy

Dodatkowo Martin zdradził kilka rzeczy na temat samego serialu, co z pewnością będzie dla fanów Gry o tron bardzo interesujące.

Zdecydowanie będą w nim Starkowie. Oczywiście Biali Wędrowcy – którzy w moich powieściach nazywani są "Innymi". Będą również wilkory i mamuty. Zabraknie Lannisterów, ale będzie za to Castlery Rock – wyglądające niczym Skała Gibraltarska. Będzie okupowana przez ród Casterly, od którego wzięła się nazwa w "Grze o tron".

Na koniec pisarz powiedział kilka słow na temat podziału politycznego, którego możemy spodziewać się w nowym serialu:

Aktualnie mówimy o Siedmiu Królestwach Westeros. W czasie podboju Aegona istniało Siedem Królestw. Ale jeśli cofniemy się w czasie, będzie dziewięć królestw, dwanaście królestw, aż w końcu wrócisz do miejsca, gdzie jest sto królestw – drobnych królestw – i to jest epoka, o której tu mówimy.

wyjawił Martin

Największą gwiazdą serialu będzie Naomi Watts. Oprócz niej w obsadzie są także Miranda Richardson, Josh Whitehouse, Jamie Campbell Bower, Naomi Ackie, Denise Gough, Ivanno Jeremiah, Alex Sharp i Toby Regbo.

Źrodło: Entertainment Weekly

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…