Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SKOK Wołomin i Oświęciński we fragmencie 'Polityki' 1

Patryk Vega nie przestaje dzielić się ze swoimi fanami fragmentami swojego nowego filmu. Tym razem filmowiec odkrył karty i zdradził widzom czekającym na Politykę w kogo wcieli się Tomasz Oświęciński.

fot. zrzut ekranu / Facebook: Patryk Vega

Patryk Vega od początku prowadzi bardzo głośną kampanię promocyjną filmu. Filmowiec zdecydował się na publikowanie, co kilka dni nowych fragmentów produkcji zatytułowanej Polityka. Każdy z nich jest szeroko komentowany. Z pewnością najnowszy urywek z filmu także wzbudzi kontrowersje.

We fragmencie, który Patryk Vega umieścił w swoich mediach społecznościowych możemy ujrzeć Tomasza Oświęcińskiego ubranego w sutanne. Aktor, który jest charakterystycznym elementem każdego filmu twórcy serii "Pitbull" wypowiada się o wołomińskich SKOK-ach. W dalszej części materiału wideo umieszczonego przez reżysera możemy zobaczyć Marcina Bosaka i Zbigniewa Zamachowskiego rozmawiających na temat szemranych interesów.

Oprócz tego Patryk Vega wrzucił nowe zdjęcie z Andrzejem Grabowskim, które zostało podpisane:

Najlepszy przyjaciel Prezesa

Polityka będzie filmem, który jak twierdzi sam reżyser uderzy w określone frakcje polityczne. Patryk Vega w wywiadzie, którego udzielił portalowi Onet.pl wyjawił, że namawiano go do przesunięcia premiery filmu po wyborach.

Polityka ma trafić do kin 6 września.

Źrodło: Facebook: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

rolnik_postepowy

To robi się coraz bardziej żenujące. Wiadomo jak kończy balonik napompowany do granic możliwości.

Animek84

Ma Pan literówkę w określoną frakcje liczba pojedyncza. Chyba że szykuję serial bo póki co o frakcji numer 2 było 15 sekund materiału.

Bercik022 Animek84

@Animek84 nie wiem czy kolega ma wrażenie jak ja ale pan Vegetta oglądał o jeden raz film Vice za dużo.

Animek84 Bercik022

@Bercik022 Nie widziałem Vice ale może nadrobię. Mnie to wkurza np jak ktoś coś kręci i mówi jedno było gorsze od drugiego. Obie afery były złe za obie mało kto konkretnie beknął i obie nie powinny mieć miejsca. Ale wiadomo jak się kręci pod jeden punkt widzenia to później wychodzi "Smoleńsk" dla "PO" w postaci "Polityki" Pan Vegetty . Jak Vega miałby jaja dowaliłby obu partiom po równo. Na co po tych kawałkach które tak namiętnie wrzuca do sieci się raczej nie zanosi.

Bercik022

Ale pierdolety masakra, gość albo daje fakty z taśm które wyciekły albo sobie coś dopisuje i to w tak głupi sposób jak w tym wyrażeniu "co nie do słyszy to dopowie"

Proszę czekać…