Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jedenastka może dołączyć do rodziny Marvela 0

W sieci krążą plotki na temat nowej aktorki w obsadzie widowiska The Eternals. Według medialnych doniesień do obsady superprodukcji Marvela miałaby dołączyć gwiazda serialu Netflixa – Millie Bobby Brown.

Millie Bobby Brown to utalentowana, młoda aktorka znana przede wszystkim fanom uwielbianego serialu platformy Netflix – Stranger Things. Ostatnio jednak 15-letnia gwiazdeczka coraz częściej puka do hollywoodzkich bram. W tym roku mogliśmy oglądać ją chociażby w widowisku Godzilla II: Król potworów. Już niebawem może natomiast być ważną częścią Kinowego Uniwersum Marvela.

Pomimo tego, że Kevin Feige stara się ucinać większość plotek związanych z angażami aktorów do Marvel Cinematic Universe, to amerykańskie media są zdania, że Millie Bobby Brown zasili obsadę The Eternals. Jeśli te informacje zostaną potwierdzone, wówczas młoda aktorka będzie miała okazję wystąpić u boku takich gwiazd, jak Salma Hayek czy Angelina Jolie. Oprócz obu pań w obsadzie są także Richard Madden i Kumail Nanjiani.

Bardzo możliwe, że przy okazji zbliżającego się Comic-Conu w San Diego dowiemy się czegoś więcej na temat The Eternals. Na razie mówi się, że zdjęcia do superprodukcji mają wystartować jeszcze w tym roku. Nie jest znana jeszcze data premiery filmu.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…