Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiery DVD/BR - sierpień 2019 - Kino Świat 0

Gorąco polecamy sierpniowe premiery od Kino Świat. Wśród nich nowy film Władysława Pasikowskiego, reżysera hitów Jack Strong i Pitbull. Ostatni pies. To sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana sekretną misją słynnego kuriera z Warszawy Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Foto: Bartosz Mrozowski

KURIER

PREMIERA DVD/BR: przedsprzedaży od 1 sierpnia 2019 w sieci salonów Empik i w Muzeum Powstania Warszawskiego, od 22 sierpnia w pozostałych punktach sprzedaży

Kurier to spektakularnie zrealizowana produkcja o losach naszego kraju i bohaterskiej postawie Jana Nowaka-Jeziorańskiego, która na stałe zapisała się na kartach historii Polski.

Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

WILCZE ECHA

PREMIERA DVD – 22 sierpnia

Załoga Titane – supernowoczesnej łodzi podwodnej z napędem atomowym, wykonuje misję wojskową u wybrzeży Syrii. W pewnym momencie doskonale wyszkolony specjalista obsługi sonaru melduje niezidentyfikowany dźwięk dobiegający z morskich głębin. Chwilę później okręt zostaje zaatakowany, a dowódcom z trudem udaje się uratować załogę od pewnej śmierci. Gdy wszyscy bezpiecznie docierają do portu, okazuje się, że świat znalazł się na krawędzi wojny nuklearnej.

MANU. BĄDŹ SOBĄ!

PREMIERA DVD – 22 sierpnia

Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival. Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni i nieznanym dotąd niebezpieczeństwom.

ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI

PREMIERA DVD – 22 sierpnia

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić. Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach! Po epickiej bitwie w Dolinie Mrówek mali bohaterowie są gotowi na nowe wyzwania – jeszcze bardziej egzotyczne, zabawne i nieprzewidywalne.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…