Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Wielki powrót władcy zwierząt – Król Lew w Cinema City IMAX® i 4DX®! 0

Wielkimi łapami zbliża się Król Lew! Długo wyczekiwany remake animowanego filmu wejdzie do kin już 19 lipca. Przygody lwich bohaterów będzie można obejrzeć w najnowocześniejszej technologii IMAX® oraz 4DX®, która przeniesie widza wprost na afrykańską sawannę. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Po sukcesie aktorskich wersji klasycznych bajek Disneya, takich jak Kopciuszek, Piękna i Bestia czy Aladyn studio Walt Disney Pictures zdecydowało się na remake słynnego Króla Lwa z 1994 roku, wyreżyserowanego przez Jona Favreau. W nowej wersji filmu fani bohaterów lwiego królestwa będą mogli usłyszeć niezapomniane piosenki z oryginału, skomponowane przez wybitnego Hansa Zimmera. Ponadto dzięki nowoczesnej technologii efektów komputerowych widzowie będą mogą zachwycić się fantastycznymi widokami afrykańskiej sawanny, a także bohaterami filmu w zdecydowanie realniejszej postaci, pomimo animacji produkcji.

Produkcja będzie wyświetlana między innymi w salach IMAX®, przedstawiających film ze zwiększoną jasnością i kontrastem obrazu,
gdzie zachwycające wrażenia wizualne dzikiej przyrody Afryki zagwarantuje panoramiczny format. Fanów oczekujących wyjątkowo ekstremalnych wrażeń, pragnących przeżyć przygodę walecznego Simby niemalże obok, Cinema City zaprasza na seanse w sali Verva 4DX®, której efekty specjalne pozwolą dosłownie zanurzyć się w akcji świata przyrody.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

BuziakL

Czekam! Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego, bo inaczej dzieciaki uciekną z kina :D

Kaja9

jeszcze nie byłem w formacie 4dx, ale ponoć to rzeczywiście inny wymiar oglądania.

Kaja9 Kaja9

@Kaja9 Żonka się nie wylogowała :P

Proszę czekać…