Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Flintstonowie powrócą w nowej animacji dla dorosłych 0

Warner Bros. Animation i firma Elizabeth Banks Brownstone Productions łączą siły w sprawie odświeżonej wersji kultowego serialu dla młodszych widzów – Flintstonowie. Nowa produkcja będzie jednak znacząco różniła się od serialu z lat sześćdziesiątych, ponieważ będzie skierowana do widzów dorosłych.

Projekt jest we wczesnej fazie produkcji, jednak opisywana jest jako serial animowany dla dorosłych, które będzie bazował na serii Flintstonowie. Produkcją zajmie się Warner Bros. Animation. Na razie trwają poszukiwania telewizji, ale wielce prawdopodobne, że tytuł trafi do oferty nowej platformy streamingowej koncernu WarnerMedia – HBO Max.

Oryginalni Flintstonowie byli emitowani w latach 1960-1966 na antenie ABC. Serial składał się z sześć sezonów podzielonych na ponad 150 odcinków. Akcja osadzona jest w czasach kamienia łupanego i opowiada o dwóch zaprzyjaźnionych rodzinach Flintstonów i Rubble’ów – Freda, Willmy, ich córeczki Pubbles, zwierzaka domowego Dino. Ich sąsiadami są Barney, Betty i ich syn Bamm-Bamm. Każdego dnia ich życie dostarcza im wielu przygód i zabawnych sytuacji

Flintstonowie byli animowanym sitcomem, który doczekał się między innymi dwóch wersji aktorskich.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

Skoro dla dorosłych to liczę na porządne porno. ;)

Proszę czekać…