Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Christoph Waltz powróci jako Blofeld w 'Bondzie 25'? 0

Wygląda na to, że jeden z największych przeciwników Jamesa Bonda ponownie zostanie zaprezentowany na wielkim ekranie. Franz Oberhauser znany również jako Ernst Stavro Blofeld może pojawić się w filmie Bond 25.

Z doniesień z planu zdjęciowego nowego filmu o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości wynika, że Christopher Waltz był widziany w Pinewood Studios, gdzie kręcony jest Bond 25. Aktor miał powiedzieć do osób odziewających studio następujące słowa: Nie widzieliście mnie. Mnie tu nie ma.

Do tej pory nazwisko Christophera Waltza nie padało w kontekście nowego filmu i wydawało się, że temat Blofelda w serii Bondów z Danielem Craigiem jest zamknięty. Tym bardziej, że producenci postanowili zatrudnić do roli czarnego charakteru tegorocznego laureata Oscara – Ramiego Maleka.

W fabule nowego filmu o Bondzie mają pojawić się "śmiercionośne nowe technologie". Agent Jej Królewskiej Mości będzie zmuszony do powrotu z emerytury, po tym jak otrzyma telefon od swojego starego znajomego, Felixa Leitera. Prawdopodobnie będzie to ostatni Bond w karierze Daniela Craiga. Oprócz niego i Maleka w obsadzie są także Jeffrey Wright, Léa Seydoux, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw oraz Billy Magnussen. Reżyserem superprodukcji jest Cary Joji Fukunaga.

Bond 25 pojawi się w kinach 8 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: independent.co.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…