Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Patryk Vega odpowiedział Bartłomiejowi Misiewiczowi 0

Patryk Vega odpowiedział Bartłomiejowi Misiewiczowi na wczorajsze doniesienia o pozwie przeciwko popularnemu reżyserowi.

fot. zrzut ekranu / Facebook: Patryk Vega

Przypomnijmy, że były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej domaga się między innymi sądowego zablokowania premiery i dystrybucji filmu Polityka w reżyserii Patryka Vegi, miliona złotych zadośćuczynienia, oficjalnych przeprosin na początku filmu, kopiach oraz na plakatach kinowych, a także w największych polskich gazetach, między innymi w "Super Expressie", "Fakcie", "Gazecie Wyborczej" i "Rzeczpospolitej" oraz usunięcia scen, które oczerniają jego osobę.

Wygląda na to, że Patryk Vega niezbyt mocno zmartwił się pozwem cywilnym o naruszenie dóbr osobistych. W odpowiedzi filmowiec zapewnił, że fani zobaczą ten film tak czy siak. Nawet, jeśli sąd zdecyduje się zablokować premierę filmu. Co więcej Vega opublikował kolejny fragment głośnej produkcji.

Polityka będzie filmem, który jak twierdzi sam reżyser uderzy w określone frakcje polityczne. Patryk Vega w wywiadzie, którego udzielił portalowi Onet.pl wyjawił, że namawiano go do przesunięcia premiery filmu po wyborach.

Polityka ma trafić do kin 6 września.

Źrodło: Instagram: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

No nie powiem, trochę mi teraz zaimponowal, myślałem, że będzie trochę ostrzejsza odpowiedź.

Elizabeth_Linton

Co ten Vega taki chudy się zrobił?

@Adamus0101 Pamiętam, że na starszych zdjęciach był pulchniejszy. A jego filmów nie ogladam.

Proszę czekać…