Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'The Mandalorian' - twórcy pracują już nad 2. sezonem 0

Fani "Gwiezdnych wojen" nadal czekają na oficjalny zwiastun serialu The Mandalorian. Zamiast wideo promocyjnego otrzymaliśmy informację, że twórca serii Jon Favreau rozpoczął już prace nad drugim sezonem.

Wygląda na to, że Walt Disney i Lucasfilm wierzą w to, że The Mandalorian będzie hitem nowej platformy streamingowej Disney+. Twórca serialu Jon Favreau otrzymał zgodę na prace nad kolejnym sezonem serii osadzonej w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Filmowiec aktualnie zajęty jest pisaniem scenariusza oraz przygotowaniami preprodukcyjnymi.

Co ciekawe Jon Favreau powiedział, że przy renderowania efektów wizualnych serialu wykorzystywana jest technologia VR. Dzięki temu łatwiej będzie zintegrować aktorów ze środowiskiem, które zostało stworzone także za pomocą efektów.

Warto także zwrócić uwagę na pieniądze, jakie Walt Disney postanowił przeznaczyć na serial. Odcinek serialu kosztował średnio 15 mln dolarów. Pierwszy sezon produkcji ma się składać z ośmiu epizodów, więc jak łatwo policzyć The Mandalorian będzie kosztował 120 mln dolarów. W budżecie nie uwzględniono jednak kosztów marketingowych.

Premiera serii The Mandalorian będzie miała miejsce w listopadzie, wraz z debiutem platformy Disney+.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ishiro

Niech od razu 5 sezonów do przodu robią. Zaraz się okaże, że pierwszy sezon jest gniotem i tyle z ich hitu będzie.

Proszę czekać…