Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anita na oficjalnym zdjęciu z remake'u 'West Side Story' 0

20th Century Fox zaprezentowało oficjalną fotografię promującą remake kultowego musicalu West Side Story. Na zdjęciu widnieje Ariana DeBose, która wciela się w postać Anity.

Przed laty w Anitę wcielała się Rita Moreno (zdjęcie główne). Teraz jej miejsce zajęła Ariana DeBose. Warto przypomnieć, że w 1962 roku Rita Morena za swoją kreację otrzymała Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Z pewnością 28-letnia aktorka chciałby powtórzyć sukces, który odniosła Moreno przed laty. W oryginalnym filmie Anita jest dziewczyną Bernarda i najbliższą powierniczką Marii, co jest bardzo ważne w kontekście rywalizacji dwóch wrogich gangów.

Warto także przypomnieć, że remake’u, którego reżyserem jest Steven Spielberg zobaczymy również wspomnianą Ritę Moreno. Legendarna aktorka zagra nową postać napisaną specjalnie dla niej o imieniu Valentina. Poniżej możecie rzucić okiem na Arianę DeBose w roli Anity:

Oprócz Ariany DeBose i Rity Moreno w obsadzie są również Ansel Elgort, Rachel Zegler, Ana Isabelle, Corey Stoll, Brian d'Arcy James i Curtiss Cook.

Zdjęcia do współczesnej wersji West Side Story kręcone są aktualnie w Nowym Jorku. Premiera filmu 18 grudnia 2020 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

Jaaakie zęby! Z takim układem siekaczy pasowałaby na Jokera. xD

Proszę czekać…