Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rick Famuyiwa może nakręcić serialowy prequel 'Łotra 1' 0

Discussing Film donosi, że Rick Famuyiwa prowadzi rozmowy z Waltem Disneyem i LucasFilm w sprawie kolejnego serialu osadzonego w uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Według portalu Rick Famuyiwa prowadzi rozmowy z wytwórnią w sprawie objęcia funkcji reżysera nieokreślonej na razie liczby odcinków serialu, którego głównym bohaterem będzie Cassian Andor. Przypomnijmy, że była to jedna z głównych postaci w kinowym widowisku Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. W rolę ponownie wcieli się Diego Luna. Nie będzie to zresztą jedyny powrót. Alan Tudyk ponownie użyczy głosu droidowi K2-S0.

Warto przypomnieć, że dla Ricka Famuyiwy nie byłby to pierwszy raz, jeśli chodzi o pracę dla Disneya przy gwiezdnym uniwersum. Filmowiec nakręcił dwa odcinki serii The Mandalorian, której twórcą jest Jon Favreau. Źródła portalu Discussing Film twierdzą, że włodarze studia są bardzo zadowolone z pracy jaką wykonał Famuyiwa i chcą mu powierzyć kolejne zadanie do wykonania.

Prace na planie zdjęciowym serialu o Cassianie Andorze mają wystartować na początku października tego roku. Zdjęcia mają odbywać się w Dagenham Studios

Źrodło: Discussing Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…