Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Shang-Chi - nieznany aktor może zagrać główną rolę w filmie Marvela 0

Marvel Studios przygotowuje się do Comic-Conu, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Na konwencie nie powinno zabraknąć nowych informacji dotyczących Kinowego Uniwersum Marvela. Jednym z filmów, który będzie obecny w San Diego jest "Shang-Chi".

Marvel Studios rozpoczął już proces poszukiwania aktora, który mógłby zagrać główną rolę w filmie. Według Justina Krolla, reportera Variety, studio jest gotowe zatrudnić mało znanego aktora. Ludzie odpowiedzialni za casting poszukują dwudziestoparoletniego aktora mające chińskie korzenie.

Jeśli słowa Justina Krolla odnośnie wymagań Marvela zostaną potwierdzone wówczas okaże się, że dotychczasowy faworyt, czyli Ludi Lin nie dostanie angażu. Lin, który miał okazję wystąpić w widowisku o Power Rangers w tym roku skończy 32 lata. Prawdopodobnie musimy poczekać jeszcze kilka dni. Możliwe, że Marvel Studios zdecyduje się na ogłoszenie swojego wyboru właśnie na Comic-Conie w San Diego. Na razie pewne jest tylko to, że za kamerą widowiska stanie Destin Daniel Cretton.

Shang-Chi to marvelowski superbohater będący nazywany mistrzem kung-fu. Postać została stworzona przez scenarzystę Steve’a Engleharta i rysownika Jima Starlina.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Adamus0101

Tylko Idris Elba!

Animek84 Adamus0101

@Adamus0101 Powinna być lesbijka Azjatka!

Adamus0101 Animek84

@Animek84 Elba zawsze może się określić, że akurat czuje się kobietą i ma do nich pociąg. I wtedy wszystko będzie się zgadzać według wytycznych Hollywood. ;)

Proszę czekać…