Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcie obsady aktorskiej 'Ghostbusters 2020' 0

Reżyser filmu Ghostbusters 2020 Jason Reitman zaprezentował zdjęcie z członkami obsady wyczekiwanej produkcji. Czyżby na fotografii widniała rodzina Egona Spenglera?

Jason Reitman wrzucił do sieci zdjęcie zza kulis filmu Ghostbusters 2020. Na fotografii możemy zobaczyć Carrie Coon, Finna Wolfharda i McKennę Grace. Obok nich stoi człowiek, który stworzył oryginalnych Pogromców duchów, a także ojciec obecnego reżysera – Ivan Reitman.

Nigdzie nie ma na razie dokładnych informacji związanych z bohaterami, którzy zostaną wykreowani przez wspomnianych powyżej aktorów. Okulary młodziutkiej McKenny Grace zaowocowały jednak dyskusją na temat tego, że mogą oni wcielać się w członków rodziny Egona Spenglera (w oryginalnym filmie grał go Harold Ramis). Carrie Coon mogłaby być jego córką, z kolei Wolfhard i Grace wnuczkami.

Oczywiście są to tylko i wyłącznie spekulacje, ale miałyby one, jak najbardziej sens zważywszy na to, że Reitman zapowiedział, iż w filmie zostanie zaprezentowana spuścizna po Spenglerze. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat produkcji. Praca nad filmem jest w toku.

Ghostbusters 2020 mają trafić do kin 10 lipca przyszłego roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…