Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'The Hunt - takie zapowiedzi filmów to my szanujemy! 0

Universal Pictures zaprezentowało pierwszą zapowiedź ich nowego survivalowego thrillera, który nosi tytuł The Hunt. Trzeba przyznać, że zwiastun jest niezwykle oryginalny i warto się z nim zapoznać.

Film opisywany jest jako tajemniczy thriller społeczny, który skupia się wokół dwunastu obcych osób. Budzą się na polanie, nie wiedząc, gdzie się znajdują ani jak tam dotarły. Nie wiedzą także, że zostali wybrani do bycia dziką zwierzyną w zabójczej grze bogatych elit.

W głównej roli występuje gwiazda serialu platformy streamingowej Netflix GLOWBetty Gilpin. Oprócz niej na ekranie pojawią się także Hilary Swank (w roli kobiety z elit, która znajduje się w samym centrum całego procederu z polowaniem na ludzi), Emma Roberts, Ike Barinholtz, Justin Hartley, Glenn Howerton oraz Macon Blair.

Za produkcję odpowiada Blumhouse Productions, czyli studio słynące z tworzenia niskobudżetowych thrillerów oraz horrorów, które później okazują się kasowymi hitami.

Za kamerą filmu stanął Craig Zobel. Scenariusz dostarczył nie byle kto, bo duet, który pracował przy serialu PozostawieniNick Cuse i Damon Lindelof. Premiera filmu została zaplanowana na 27 września 2019 roku.

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dharus

Igrzyska Śmierci kontra Predator??

Proszę czekać…