Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ekranizacja gry 'Space Invaders' coraz bliższa realizacji 0

Wygląda na to, że "Space Invaders" wreszcie doczeka się realizacji. O tym pomyśle mówi się w Hollywood od naprawdę bardzo dawna, jednak cały czas coś stawało na przeszkodzie, aby nakręcić film na podstawie kultowej gry.

Jak podaje portal Deadline, studio New Line Cinema należące do koncernu WarnerMedia ponownie sięga po pomysł sprzed lat. Włodarze studia chcą nakręcić film w oparciu o kultową grę znaną z automatów, która zadebiutowała jeszcze w latach siedemdziesiątych – "Space Invaders". Zatrudniono nawet scenarzystę, który będzie miał za zadanie przygotować odpowiedni skrypt.

Tym człowiekiem jest Greg Russo, czyli postać, która w ostatnim czasie specjalizuje się pisaniem scenariuszy na podstawie znanych gier. To również on został zaangażowany do napisania rebootu "Mortal Kombat". To również jego nazwisko łączone jest z nową wersją "Resident Evil".

Producentami "Space Invaders" mają być Akiva Goldsman, Joby Harold i Tory Tunnell.

"Space Invaders" to w założeniu bardzo prosta gra, która polegała na zestrzeliwaniu statków kosmitów, które nas atakowały. Z każdym kolejnym poziomem liczba statków zwiększała się.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…