Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser horroru 'Wzgórza mają oczy' może nakręcić nową wersję 'Koszmaru z ulicy Wiązów' 0

Już niedługo Freddy Krueger jeszcze raz może zawitać na wielki ekran. Wszystko za sprawą ponownej próby wskrzeszenia kultowej serii grozy – "Koszmar z ulicy Wiązów".

Z najnowszych doniesień wynika, że za kamerą rebootu "Koszmaru z ulicy Wiązów" miałby zasiąść Alexandre Aja. Jest to francuski reżyser mający na swoim koncie takie tytuły, jak remake horroru Wzgórza mają oczy z 2006 roku, Rogi z aktorem znanym z serii o Harrym Potterze Danielem Radcliffem czy Pełzająca śmierć – tegoroczna produkcja, która niebawem zawita do polskich kin.

Oczywiście na ten moment należy zaznaczyć, że projekt nadal nie otrzymał zielonego światła, jednak może się to zmienić w momencie, w którym Alexandre Aja wyrazi zainteresowanie nakręceniem rebootu. Niedawny sukces Halloween może być następnym argumentem dla producentów.

Oryginalny Koszmar z ulicy Wiązów debiutował na ekranach kin w 1984 roku, a jego reżyserem był Wes Craven. W 2010 roku powstał remake, w którym rolę Freddy’ego Kruegera zagrał Jackie Earle Haley. Obraz jednak nie odniósł należytego sukcesu i nie zdecydowało się na kontynuację.

Co myślicie o pomyśle rebootu?

Źrodło: We Got This Covered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

LakiLou

Coś czuję w kościach, że szykuje się krwawy koszmar ;)

Proszę czekać…