Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Psy 3. W imię zasad' - pierwsze zdjęcia Bogusława Lindy 0

To będzie największa premiera kinowa 2020 roku! Psy 3. W imię zasad w kinach od 17 stycznia. Wielki powrót Bogusława Lindy w roli Franza Maurera

fot. Bartosz Mrozowski

Trwają zdjęcia do filmu Psy 3. W imię zasad w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku. W rolach Franza Maurera i Waldka "Nowego" Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę.

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.


foto: Bartosz Mrozowski

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków Jacka Stronga. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu Psy II: Ostatnia krew. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki.

Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński, za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Jak to poszedł siedzieć? Za co? Aż tak daleko go znaleźli? Cholera sporo pytań jak na taką produkcję :)

Proszę czekać…