Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Damien Chazelle chce Emmę Stone w swoim nowym filmie 0

Damien Chazelle powoli rozpoczyna prace nad swoim kolejnym filmem kinowym. Będzie to produkcja zatytułowana "Babylon", a jedną z głównych ról może zagrać Emma Stone, która rozpoczęła już rozmowy negocjacyjne.

Jak doskonale wiedzą wszyscy fani reżysera, miał on już przyjemność pracować z utalentowaną aktorką przy okazji musicalu La La Land. Emma Stone zagrała kapitalnie, a jej rola została nagrodzona Oscarem w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Teraz duet może ponownie stworzyć coś niesamowitego.

Paramount Pictures i Lionsgate ścigają się w wyścigu o prawa do realizacji filmu Damiena Chazelle’a. Wydawać by się mogło, że to ta druga firma jest nieco bliższa zwycięstwa z racji tego, że filmowiec właśnie z nimi kręcił La La Land, jednak to Paramount Pictures może zagwarantować mu lepszą ekipę na planie zdjęciowym oraz budżet, co w wypadku jego nowego projektu może mieć znaczenie.

Akcja filmu ma się rozgrywać w latach dwudziestych ubiegłego wieku w Hollywood. Nie ma na razie szczegółów związanych z fabułą, ale głównym wątkiem ma być przejście z kina niemego na kino udźwiękowione. Podobno scenariusz zawiera mieszankę fikcyjnych i prawdziwych bohaterów, coś na wzór nowego filmu Quentina TarantinoPewnego razu w Hollywood.

Aktualnie Damien Chazelle zajęty jest tworzeniem nowego serialu dla platformy Netflix, który nosi tytuł Eddy. W obsadzie znalazło się miejsce między innymi dla Joanny Kulig. Może dobra rola w serialu zagwarantuje jej także udział w filmie kinowym tego reżysera?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ishiro

Też chce ją w nowym filmie. <3

Movieman Ishiro

@Ishiro duet idealny :) Do tego lata 20. Perfeekt

Proszę czekać…