Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gerwig i Baumbach zajmą się filmem o 'Barbie' z Margot Robbie w roli głównej 0

Szykuje się prawdziwa mieszanka wybuchowa. Greta Gerwing oraz Noah Baumbach napiszą scenariusz filmu o Barbie. Dodatkowo ta pierwsza zajmie się reżyserią produkcji, w której główną rolę zagra jedno z najgorętszych współczesnych nazwisk w Hollywood – Margot Robbie.

Greta Gerwig i Noah Baumbach to ludzie słynący z tworzenia niezależnych dramatów, które idealnie nadają się na festiwale filmowe w stylu Sundance. Ich angaż do takiej produkcji jest naprawdę zaskakujący i trzeba przyznać, że może wyjść z tego coś naprawdę interesującego. Utalentowany duet napisze bowiem scenariusz filmu o Barbie. Dodatkowo Greta Gerwing stanie za kamerą produkcji.

Warner Bros. Pictures od bardzo dawna celuje w ten projekt i wygląda na to, że wreszcie włodarze wytwórni znaleźli odpowiednich ludzi do tego zadania. W roli głównej zobaczymy Margot Robbie, która trzeba przyznać potrafi przyciągać intrygujące nazwiska. Przypomnijmy, że wcześniej z główną rolę w filmie łączone były Amy Schumer oraz Anne Hathaway. Po tym, jak prawa do filmu trafiły w ręce Warner Bros. Pictures mówiło się także, że ewentualną reżyserką może zostać twórczyni Wonder WomanPatty Jenkins.

Co sądzicie o angażu tej dwójki?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

LakiLou

Nigdy nie sądziłem, że będę czekać na film o Barbie. No ale stało się :D

Proszę czekać…