Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'(Nie) znajomi' - teaser polskiego filmu inspirowanego 'Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie' 0

Mamy pierwszy materiał wideo promujący film Nieznajomi, w którym udział wzięły pierwszoligowe gwiazdy polskiej kinematografii. Jest to rodzima wersja hitowej produkcji Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

Fot. J. Sosiński

"(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.

Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

"(Nie)znajomi" w kinach od 27 września 2019.

Wspomniany teaserowy zwiastun znajdziecie poniżej:

Warto wspomnieć, że Kasia Smutniak, która gra jedną z głównych ról miała okazję wystąpić także w oryginalnym Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – włoskich hicie, która wzbudzał zainteresowanie widzów jeszcze długo po premierze. Dodatkowo na platformie Netflix możecie znaleźć francuską wersję tej historii zatytułowaną Nic do ukrycia.

Źrodło: Mówi Serwis

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Mewaa

Super obsada! uwielbiam Ostaszewska i Tomasza Kota

Malwaa

Jestem bardzo ciekawa – fantastyczna obsada!

Proszę czekać…