Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mindhunter - oficjalne zdjęcia z 2. sezonu 0

Platforma Netflix zaprezentowała oficjalne zdjęcia promujące 2. sezon serial Mindhunter. Jedna z najlepszych produkcji oryginalnych amerykańskiego giganta powróci niebawem z nowymi odcinkami. My już nie możemy się doczekać.

Głównym wątkiem drugiego sezonu będą morderstwa dzieci w Atlancie. Te bestialskie wydarzenia miały miejsce w latach 1979–1981. W tym czasie zginęło co najmniej 28 afrykańskich dzieci, nastolatków i dorosłych.

Co ciekawe w serialu pojawi się Damon Herriman, który zagra Charlesa Mansona. Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ten sam aktor zagra tę samą postać w nowym filmie Quentina TarantinoPewnego razu w Hollywood.

Dwa odcinki nowej serii zostały wyreżyserowane przez Davida Finchera. Znakomity filmowiec zajął się pierwszym oraz ostatnim odcinkiem. Dwa epizody wyjdą spod ręki Andrew Dominika, twórcy kapitalnego westernu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda. Resztę odcinków wyreżyserował Carl Franklin.

W obsadzie aktorskiej 2. sezonu znaleźli się między innymi Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv, Joe Tuttle, Albert Jones oraz Stacey Roca. Seria będzie liczyła dziewięć odcinków.

Mindhunter powróci z drugim sezonem już 16 sierpnia. Wszystkie odcinki będą dostępne oczywiście w serwisie platformy streamingowej Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…