Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2019: Rick Grimes powróci w filmie kinowym 0

Na temat filmów z Rickiem Grimesem mówiło się od dawna, jednak wszyscy spodziewali się produkcji telewizyjnych. Jak się okazuje bohater serialu The Walking Dead pojawi się na wielkim ekranie.

Na Comic-Conie w San Diego ogłoszono zaskakujące nowiny. Rick Grimes będzie bohaterem filmu kinowego. Universal Pictures zaprezentował krótką zapowiedź, którą możecie obejrzeć poniżej.

Postać znana z kultowego serialu zostanie oczywiście sportretowana przez Andrew Lincolna. Niestety poza krótkim oświadczeniem Universal Pictures nie ogłosił nic więcej.

Trzeba jednak przyznać, ze stacja AMC nadal wierzy w tę markę skoro nawiązała współpracę z wielkim hollywoodzkim studiem. The Walking Dead w ostatnich sezonach traci na popularności, jednak ludzie odpowiedzialni za serię mają wciąż masę pomysłów na bohaterów. Szczególnie tak kultowych, jak Rick Grimes.

Po tym, jak Andrew Lincoln rozstał się z serialem ogłoszono, że planowana jest cała trylogia o jego postaci. Na razie nie wiadomo czy pomysł zostanie podtrzymany wraz z premierą na wielkim ekranie.

Co sądzicie o filmie kinowym osadzonym w uniwersum The Walking Dead?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…