Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2019: Danai Gurira żegna się z 'The Walking Dead' 0

W trakcie panelu serialu The Walking Dead na Comic-Conie w San Diego zaprezentowany został zwiastun nowego sezonu. Oprócz tego dowiedzieliśmy się ważnej rzeczy związanej z przyszłością serii.

Danai Gurira to jedna z ostatnich gwiazd starej gwardii z The Walking Dead, którą możemy oglądać w serialu. Niestety nie potrwa to już zbyt długo. Aktorka wcielają się w postać Michonne ogłosiła w trakcie panelu, że 10. sezon popularnej produkcji będzie jej ostatnim. W tym samym Norman Reedus grający Daryla zostanie liderem serialu po odejściu Andrew Lincolna i Lauren Cohan.

Chciałabym tylko powiedzieć, że to była jedna z największych przyjemności w moim życiu, aby zagrać tę postać i być wśród tych ludzi i tych, których w serialu już nie ma. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za doświadczenie, które zdobyłam. Nawet nie mogę odpowiednio tego wyrazić w tej chwili. Moje serce zostaje z tym serialem.

powiedziała aktorka

W San Diego ogłoszono datę premiery 10. sezonu The Walking Dead. Widzowie będą mogli cieszyć się nową odsłoną już 7 października. Czekacie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…