Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2019: Nowy Blade wybrany - Mahershala Ali łowcą wampirów 0

Jeśli liczyliście na to, że Marvel Studios zdecyduje się na zatrudnienie Wesleya Snipesa, to niestety musicie porzucić swoje nadzieje. W trakcie konwentu Comic-Con w San Diego ogłoszono, że nowym łowcą wampirów zostanie Mahershala Ali.

Na razie nie wiadomo nic więcej na temat projektu noszącego tytuł "Blade". Mahershala Ali wcieli się w tytułowego bohatera i tyle. Produkcja będzie należała prawdopodobnie do czwartej fazy Kinowego Uniwersum Marvela, jednak nie wiadomo jeszcze czy studio zleci realizację filmu kinowego czy może serialu, który trafi na platformę streamingową Disney+.

Fani od dawien dawna upominają się o kolejną produkcję z Blade’em w roli głównej. Wielu liczyło jednak na to, że to Wesley Snipes jeszcze raz wyjdzie na łowy. Aktor miał okazję trzykrotnie wcielić się w bohatera. Po raz pierwszy miało to miejsce w 1998 roku, kiedy to premierę miał film Blade – Wieczny łowca. Następnie powstały dwie kontynuacje: Blade – Wieczny łowca 2 i Blade: Mroczna trójca.

Z pewnością przed laureatem dwóch Oscarów ciężkie zadanie. Nie tylko będzie musiał wcielić się w kultową postać, ale także sprostać legendzie Blade’a wykreowanego przez Sniepsa oraz wielkim oczekiwaniom fanów. A Wy co uważacie o tym angażu?

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

rolnik_postepowy

Jeśli film ma należeć do czwartej fazy, to możemy się pożegnać z mrokiem, krwią i flakami na rzecz PG13. Także kto zagra Blade’a jest mi w sumie teraz obojętne.

@rolnik_postepowy Z tego co wyczytałem to będzie już 5 faza. Jeśli chodzi o krew i flaki to pełna zgoda, ale mrok może być nawet z PG13. Batmany Nolana były mroczne, a posiadały tą kategorię wiekową ;)

@LakiLou Nie no, nie mówię, że się nie da zrobić tego mroczniej, co oczywiście Nolan świetnie pokazał, ale znając Disneya, będzie śmieszkowanie i sceny walk bez krwi, a przecież Blade zasłynął z tego, że obcina wampirom głowy, kończyny, czy przypala je ultrafioletem na żywca, a to wszystko w ciemnych i brudnych lokalizacja. Disney to zrobi wszystko… za czysto? Takie mam przeczucia.

@rolnik_postepowy Ty piszesz o filmie, komiks wcale taki nie był, to był zwykły czarny typ z dwoma drewnianymi nożami A jak trafił wampira to ten zmieniał się w mgle i znikał, nie było żadnego lania krwi, dopiero filmy to zmieniły, w tedy przez popularność filmów zmienili to jak wyglądają aktualne komiksy.

LakiLou

Osobiście wolałbym Snipesa znowu ujrzeć w tej roli, bo mam duży sentyment do Blade’a w jego wykonaniu. No ale nie skreślam z góry tego filmu z powodu doboru aktora, bo w gruncie rzeczy jest to całkiem ciekawy wybór i być może wyjdzie z tego coś ciekawego.

Proszę czekać…