Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2019: 'Snowpiercer' - zwiastun serialu z Jennifer Connelly 0

Amerykańska stacja TBS zaprezentowała na Comic-Conie w San Diego pierwszy oficjalny zwiastun serialu Snowpiercer. Gwiazdą produkcji jest laureatka Oscara – Jennifer Connelly. Zapraszamy do oglądania i komentowania wspomnianej zapowiedzi.

Pomimo tego, że Snowpiercer nie miał jeszcze oficjalnej premiery, to stacja TBS zdecydowała się złożyć zamówienie na drugi sezon produkcji. Za kamerą pierwszego odcinka serialu stanęli Scott Derrickson (reżyser Doktora Strange'a) oraz James Hawes, który miał okazję pracować przy takich produkcjach jak Wonder Woman czy Alienista. Scenarzystą odcinka pilotowego jest Graeme Manson (twórca bardzo udanej serii zatytułowanej Orphan Black), który pełni także funkcję showrunnera i producenta wykonawczego.

Jeśli chodzi o obsadę aktorską to oprócz wspomnianej we wstępie Jennifer Connelly, na ekranie pojawią się również Daveed Diggs, Mickey Sumner, Alison Wright, Susan Park, Sasha Frolova, Sheila Vand i Lena Hall.

Poniżej macie zwiastun:

Snowpiercer z pewnością zainteresuje wszystkich fanów filmu kinowego z 2013 roku w reżyserii Bong Joon-ho.

Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…