Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Główni bohaterowie animacji na plakacie 'Playmobil. Film' 0

Będzie epicko! Główni bohaterowie animacji na plakacie Playmobil. Film.

Nie ma lepszego pomysłu na wakacje niż dobra zabawa! Tego lata czeka nas wyprawa pełna śmiechu i niespodzianek, w dodatku w doborowym towarzystwie! Wyruszymy wraz z Julią Kamińską i Antkiem Scardiną, którzy podłożyli głosy pod postaci Marli i Charliego – rodzeństwa, które przypadkowo trafia do fantastycznej krainy ludzików PLAYMOBIL. To z nimi przeżyjemy największe przygody, wspólnie poznamy też pozostałych, równie wspaniałych bohaterów: kierowcę ciężarówki Dela (Tomasz Karolak), przezabawnego agenta Rexa Dashera (Marcin Dorociński), groźnego Cesarza Maximusa (Grzegorz Hyży), mocarnego Wikinga Svena (Jarosław Boberek) i zniewalającą Wróżkę Chrzestną (Beata Kozidrak). Aby dać się porwać najbardziej emocjonującej eskapadzie potrzeba tylko jednego – wielkiej wyobraźni!

Playmobil. Film, kipiąca od akcji i humoru animacja autorów Krainy lodu i Zaplątanych, na ekranach kin już 23 sierpnia. Odliczając dni do premiery prezentujemy plakat filmu, który da moc radości nie tylko najmłodszym widzom!

Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem (Tomasz Karolak), agentem z licencją na rozśmieszanie Rexem Dasherem (Marcin Dorociński) i odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotykają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie!

Stworzona przez projektanta Hansa Becka zabawka systemowa PLAYMOBIL zaliczana jest dziś do absolutnych klasyków zabawek dziecięcych. Od 1974 roku wyprodukowano już prawie 3 miliardy małych towarzyszy zabawy – figurek z charakterystycznym uśmiechem. PLAYMOBIL to kolekcje dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od statku pirackiego po realistyczny szpital dziecięcy. Rozpowszechniane w prawie 100 krajach na świecie, wielokrotnie wyróżniane przez rodziców i pedagogów zabawki stanowią synonim jakości i doskonałej rozrywki dla wszystkich.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…