Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przerażający Jangly Man w zwiastunie 'Upiornych opowieści po zmroku' 1

CBS Films zaprezentowało kolejny zwiastun nowego filmu norweskiego filmowca André Øvredala. Jest nim horror Upiorne opowieści po zmroku, który powstał na podstawie serii książek Alvina Schwartza. Jednym z producentów filmu oraz osób pracujących przy scenariuszu jest laureat Oscara – Guillermo del Toro.

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah – opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Poniżej macie okazję obejrzeć nowy zwiastun horroru Upiorne opowieści po zmroku. Zapowiedź została zatytułowana przez dystrybutora "Jangly Man". Zobaczcie, jak prezentuje się jeden z potworów, które pojawią się w nowym dziele twórcy Łowcy trolli:

Oprócz zwiastuna pojawił się również plakat promujący film. Możecie obejrzeć go poniżej:

Premiera filmu w amerykańskich kinach będzie miała miejsce 9 sierpnia. Fani grozy w Polsce nie muszą się obawiać o brak premiery nad Wisłą. Upiorne opowieści po zmroku trafią do polskich kin 16 sierpnia.

Źrodło: CBS Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…