Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwariowany zwiastun filmu 'Zombieland 2' 2

Fani Zombielandu to się dzieje naprawdę! Po latach wyczekiwania wreszcie otrzymamy kontynuację przygód bohaterów w świecie opanowanym przez zombie. Przed Wami zwiastun filmu Zombieland 2.

Pomimo braku oficjalnego panelu Sony Pictures Entertainment zrobiło niespodziankę fanom filmu Zombielandu na Comic-Conie w San Diego i zaprezentowało plakat promujący wyczekiwaną kontynuację. Stało się wówczas jasne, że niebawem powinniśmy otrzymać pierwszą oficjalną zapowiedź komedii grozy z zombiakami w tle. No i dokonało się! Wytwórnia wrzuciła do sieci pierwszy zwiastun, który z pewnością ucieszy fanów.

Tallahassee, Columbus, Wichita i Little Rock nadciągają!

Gwiazdy filmu, czyli Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone i Abigail Breslin będą wspomagane przez kolejne znane hollywoodzkie nazwiska. Na ekranie pojawią się Zoey Deutch, Rosario Dawson, Luke Wilson czy Thomas Middleditch.

Nadszedł czas, by ponownie rozprawić się z zombie. Tym razem spotkamy się w okolicach Białego Domu. Od czasu powstania pierwszego filmu, na świecie pojawiło się mnóstwo nowych zombie, a te, które przetrwały – ewoluowały. I choć z zombie walczyć niełatwo, czasem najtrudniej stawić czoła… rodzinie, zwłaszcza tak złośliwej i nieprzebierającej w środkach rodzinie.

Premiera filmu 18 października.

Źrodło: Sony Pictures Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…