Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun 'Bliźniaka' - thrillera sci-fi z Willem Smithem 1

Paramount Pictures zaprezentował drugi oficjalny zwiastun widowiska science-fiction w gwiazdorskiej obsadzie, który w oryginale został zatytułowany "Gemini Man". W Polsce produkcja będzie funkcjonowała pod tytułem Bliźniak. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią.

fot. materiały prasowe

Bliźniak to innowacyjny thriller akcji, w którym Will Smith wciela się w postać Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy. Prześladuje go tajemniczy młody mężczyzna, który jest w stanie przewidzieć każdy krok Brogana. Dzisiaj prezentujemy Wam zwiastun superprodukcji.

Oprócz Willa Smitha, który zalicza w widowisku science-fiction podwójną rolę występują także Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead, Benedict Wong oraz Theodora Miranne. Za reżyserię filmu odpowiada laureat Oscara® Ang Lee. Jedną z osób, która pracowała przy scenariuszu filmu jest David Benioff, czyli człowiek odpowiedzialny za hitowy serial stacji HBO – Gra o tron. Przy skrypcie pomagali mu Billy Ray i Darren Lemke.

Superprodukcja Bliźniak trafi do amerykańskich kin już 11 października. W Polsce premiera zaplanowana jest na nieco późniejszy termin. W naszym kraju dzieło Anga Lee będzie puszczane w kinach od 25 października.

Jak oceniacie zwiastun i odmłodzoną twarz Willa Smitha?

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

LakiLou

Zapowiada się nawet ciekawie.

Proszę czekać…