Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Emerytura nie dla Roberta Redforda - aktor zagra prezydenta w serialu 'Watchmen' 1

Znaleźliśmy kolejny powód, aby oglądać seriali stacji HBO na podstawie komiksów "Watchmen" autorstwa Alana Moore’a. Jest nim Robert Redford, który zagra jedną z postaci. W kogo wcieli się znakomity aktor?

Robert Redford wcieli się w postać… Roberta Redforda – prezydenta Stanów Zjednoczonych, który rządzi krajem nieprzerwanie od 1992 roku. Ma to być alternatywna historia, w której Richard Nixon piastował stanowisko prezydenckie w latach osiemdziesiątych, jednak zmarł w trakcie urzędowania. Władze przekazano wiceprezydentowi Geraldowi Fordowi, który przegrał reelekcję właśnie a początku lat dziewięćdziesiątych z Redfordem.

Twórca serialu Damon Lindelof zapowiedział już, że pomimo obsadzenia akcji filmu w czasach współczesnych, zabraknie w nim mediów społecznościowych oraz telefonów komórkowych. Ograniczony ma być również dostęp do sieci z racji zagrożeń, jakie ze sobą niesie. Możemy być, wiec pewni, że w świecie przedstawionym przez Damona Lindelofa ważną role odegrają propagandowe media.

Oprócz Roberta Redforda w obsadzie filmu są również Jeremy Irons, Regina King, Don Johnson, Tim Blake Nelson i Yahya Abdul-Mateen II.

Premiera serialu Watchmen zaplanowana jest na październik tego roku.

Źrodło: GeekTyrant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

i_darek1x

Raz się zapowiada że kończy ?Następnym razem powraca … Końca nie widać ;)

ZSGifMan i_darek1x

@i_darek1x Pozazdrościł widać koledze po fachu – Clintowi Eastwoodowi – tamten też się niezbyt może zdecydować czy już odpoczywać na starość, czy jednak dać upust dalej drzemiących w nim talentom i zadziwiającej energii i grać, grać i grać ;)      

Proszę czekać…