Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun 'Ślicznotek' - nowej komedii z Jennifer Lopez i Cardi B 0

Co by było gdyby Robin Hood był dziewczyną, a zamiast biednym dawałby… sobie? W sieci pojawił się polski zwiastun nowej i niezwykle pikantnej komedii w gwiazdorskiej obsadzie – Ślicznotki. Zapowiedź znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania oraz komentowania.

Scenariusz filmu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, o których głośno było w 2015 roku dzięki artykułowi w "New York Magazine". Fabuła skupia się na byłych tancerek nocnego klubu, które mszczą się na swoich klientach (bankierach z Wall Street), za ich ordynarne zachowanie.

Zapowiedź filmu, o którym mowa powyżej:

Reżyserką filmu jest Lorene Scafaria, która znana jest przede wszystkim dzięki filmowi Przyjaciel do końca świata. Podobnie, jak w przypadku swoich poprzednich produkcji, tak i teraz Lorene Scafaria sama napisała scenariusz. Autorką artykułu, który został wykorzystany do napisania scenariusza jest Jessica Pressler.

W rolach głównych zobaczymy Cardi B, Jennifer Lopez, Constance Wu, Lili Reinhart, Keke Palmer, Julia Stiles, Madeline Brewer, Lizzo, Trace Lysette, Mette Towley i zdobywczyni Oscara Mercedes Ruehl.

Dystrybutorem filmu Ślicznotki w polskich kinach jest Monolith Films.

Co ciekawe światowa premiera filmu będzie miała miejsce na tegorocznym Toronto International Film Festival. W Polsce widzowie będą mieli okazję obejrzeć produkcję od 11 października.

Źrodło: Monolith Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…