Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W którą postać mógłby wcielić się Keanu Reeves w MCU? 0

Było sporo plotek na temat Keanu Reevesa i jego dołączenia do Marvel Cinematic Universe. Jego nazwisko od kilku miesięcy łączone jest z Marvel Studios i nie jest wykluczone, że niebawem zobaczymy go w jednym z filmów należących do uniwersum. Pytanie brzmi – w jaką postać mógłby się wcielić odtwórca roli Johna Wicka?

Spekulowano, że Keanu Reeves może zostać jedną z gwiazd widowiska The Eternals. Niestety aktor nie pojawił się w San Diego na Comic-Conie, więc jego udział w tym filmie możemy wykluczyć. A szkoda – obsada aktorska z Angeliną Jolie i Salmą Hayek na czele wygląda bardzo ciekawie. Powróćmy jednak do pomysłów związanych z obsadzeniem aktora w roli marvelowskiego superbohatera.

Bracia Russo odpowiadający za dwa ostatnie widowiska o przygodach grupy Avengers oraz Kevin Smith, znany fanatyk komiksów i ich ekranizacji, rzucili ciekawy pomysł dotyczący angażu Keanu Reevesa. Kevin Smith zaproponował postać Moon Knighta, na co Joe i Anthony odpowiedzieli zgodnie, że byłby to dobry wybór.

Kevin Feige mówił w jednym z wywiadów, że Keanu Reeves był przymierzany do wielu ról, jednak na razie nie podjęto żadnych decyzji. Fani mieli nadzieję, że aktor może zostanie następcą Hugh Jackmana w roli Wolverine’a, ale wydaje się, że z racji wieku Reevesa jest to niemożliwe.

Pomysł, aby Reeves został Moon Knigtem jest natomiast całkiem ciekawy. W przypadku gdyby bracia Russo chcieli powrócić za kamerę i wyreżyserować taki film, wówczas moglibyśmy mówić o jednym z najbardziej wyczekiwanych widowisk MCU.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…