Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kwiaty miłości - sentymentalny zwiastun intrygującego musicalu 0

Aloha Films zaprezentowało polski zwiastun intrygującego musicalu zatytułowanego Kwiaty miłości. Podobno najpiękniejsze historie miłosne powinny być wyśpiewane! W rolach głównych gwiazda serialu iZombie oraz laureatka Nagrody Grammy.

fot. materiały prasowe

To sentymentalna podróż do czasów, kiedy wszystko było prostsze, a my kochaliśmy po raz pierwszy. W filmie zobaczymy laureatkę Nagrody Grammy – Kimbrę, a także gwiazdę serialu Netflix iZombieRose McIver. Kwiaty miłości to inspirowana prawdziwą historią i chwytającymi za serce piosenkami słodko-gorzka opowieść o miłości niemożliwej, którą pokochają fani takich filmów jak La La Land i Mamma Mia!.

Piosenkarka Maisie (Kimbra) już jako dorosła kobieta odkrywa historię związku swoich rodziców – zupełnie inną od tej, którą znała. Dzięki muzyce poznaje ich jako nastolatków i towarzyszy im przez kolejne etapy związku.

Rose (McIver) – jest nieprzewidywalna, humorzasta i chorobliwie zazdrosna. Kiedy na jej drodze pojawi się przystojny Eric (George Mason), odnajdzie kogoś, kto da jej zrozumienie i schronienie. Miłość doda im skrzydeł, ale codzienność będzie próbowała ściągnąć ich na ziemię. Co zrobią, kiedy w ich życiu pojawią się powszednie troski: rachunki, praca i dzieci. Czy miłość może przetrwać próbę czasu?

Kwiaty miłości to inspirowana prawdziwą historią i chwytającymi za serce piosenkami słodko-gorzka opowieść o miłości niemożliwej. To romantyczna komedia, dzięki której zrozumiesz swoich rodziców lub jeszcze raz przeżyjesz swoją pierwszą, być może ostatnią, prawdziwą miłość

Film trafi do polskich kin 6 września.

Źrodło: Aloha Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…