Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obsada aktorska serialu Jossa Whedona tworzonego dla HBO 0

Stacja HBO podała listę dwunastu nazwisk, które dołączą do obsady nowego serialu science-fiction zatytułowanego The Nevers. Za serię odpowiada Joss Whedon, reżyser dwóch filmów o przygodach grupy Avengers.

Ma to być epicki dramat science-fiction, w którym grupa wiktoriańskich kobiet posiadających niezwykłe moce, będzie musiała pokonać nieustępliwych wrogów, a także wykonać niebezpieczną misję, która może zaważyć na losach ludzkości.

Wcześniej ogłoszono, że w serialu wystąpi Laura Donnelly – wcieli się ona w postać o imieniu Amalia True. Teraz podano listę z nowymi nazwiskami, które dołączą do obsady serialu The Nevers. Dodatkowo wyjawiono kogo sportretują. Na ekranie pojawią się:

 • Olivia Williams – zagra postać o imieniu Lavinia Bidlow – zamożną pannę, która finansuje Dom Dziecka zamieszkały przez Amalię i inne bohaterki posiadające super moce. Jest surowa i staroświecka, ale równie silna i mądra, jak osoby, z którymi obcuje na co dzień.
 • James Norton – zagra postać o imieniu Hugo Swann – panseksualnego, szykownego chłopaka, który nie ma już tego uroku co przed laty. Prowadzi tajny klub oraz zajmuje się szantażem. Chce sprawiać, jak najgorsze wrażenie. Jego zainteresowanie wzbudzają osoby z mocami.
 • Tom Riley – zagra postać o imieniu Augustus "Augie" Bidlow – słodkiego, młodszego brata Lavinii. Jest zapalonym ornitologiem, który pozwala przejąć siostrze rodzinną fortunę. Uważa, że osoby z mocami są zagrożeniem, ale jednocześnie jest zauroczony jedną z nich.
 • Ann Skelly – zagra postać o imieniu Penance Adair – przyjaciółka Amalii i jednocześnie jedną z pierwszych kobiet walczących u jej boku. Pobożna, aczkolwiek postępowa Irlandka, która jest geniuszem, jeśli chodzi o tworzenie nowych wynalazków. Uwielbia swoje moce, ale nie potrafi kochać. Zawsze kieruje się tym co słuszne.
 • Ben Chaplin – zagra postać o imieniu Frank Mundi – szorstki, posiadający kręgosłup moralny detektyw, który nie ufa nikomu, a najbardziej samemu sobie. Jego reputacja jest nadszarpnięta z powodu picia alkoholu i wywoływania awantur. Stoi pomiędzy potężnymi osobami, które nie traktują poważnie praw ziemi, a osobami z dopiero nabytymi zdolnościami, które z kolei mają gdzieś prawa fizyki.
 • Pip Torrens – zagra postać o imieniu Lord Massen – zagorzały, bezlitosny i nieugięty w obronie Imperium Brytyjskiego. Były generał, który zdaje się jako jedyny widzieć, co ludzie posiadające moce mogą zrobić z panującym porządkiem.
 • Zackary Momoh – zagra postać o imieniu Horatio Cousens – hinduski lekarz praktykujący w Londynie, który odkryje własne niesamowite moce.
 • Amy Manson – zagra postać o imieniu Maladie – nie potrafi zrozumieć swojej mocy, zmieniła się po tym, jak lekarze eksperymentowali na niej, aby odkryć jej źródło. Prowadzi podziemne życie, gdzie kieruje gangiem. Znana ze swojej morderczej natury.
 • Nick Frost – zagra postać o imieniu Declan Orrun – charyzmatyczny i brutalny Król Żebraków, prowadzący swoje szemrane interesy w podziemiu. Pomoże Amalii w jej buncie. Zazwyczaj wybiera stronę zwycięzców.
 • Rochelle Neil – zagra postać o imieniu Annie Carbey – kryminalistka, która nosi pseudonim Bonfire. Nie bez powodu, ponieważ potrafi kontrolować ogień i jest gotowa wykonać różne zadania za odpowiednie pieniądze. Nie jest impulsywna czy okrutna – po prostu dba o siebie.
 • Eleanor Tomlinson – zagra postać o imieniu Mary Brighton – łagodna, ​​ale zaskakująco odporna kobieta, która spełniła swoje marzenie o śpiewaniu na scenie. Mimo wszystko jej kariera jest rozczarowaniem, ale ona sama nie trafi dobrego ducha.
 • Denis O'Hare – zagra postać o imieniu Edmund Hague – utalentowany amerykański chirurg. Wykorzystuje swoje umiejętności w najbardziej brutalny sposób. Ale to wszystko w imię postępu!

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Olivia Williams jako… zamożna panna, do tego surowa i staroświecka?! Będzie pysznie ;)      
Reszta obsady wygląda nawet dobrze, oby tylko serial nie ciągnął się kilka sezonów, bo odnoszę wrażenie, że im dłuższe tym są mniej ciekawe (z czasem), a ten w dosyć zwartym wydaniu może być bardzo interesujący.      

Proszę czekać…