Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Maciej Stuhr jako prokurator broni prawa i sprawiedliwości w spocie 'Na bank się uda' 0

Najnowsza polska komedia Na bank się uda niebawem zawita do kin. Maciej Stuhr zagrał w niej prokuratora Słotę, który w spocie promocyjnym mówi, że "jako prokurator czyli przedstawiciel prawa i sprawiedliwości będzie o nie walczył nawet w tym filmie". Spot z udziałem aktora będzie pokazywany w największych stacjach telewizyjnych: TVP, TVN i w Polsacie.

fot. Natalia Szuldrzyńska

_Na bank się uda to film, na którym na pewno nikt się nie będzie nudził. To historia szkatułkowa, pełna zdarzeń, a akcja goni w nim kolejną akcję.

Jednym z głównych bohaterów filmu jest Maciej Stuhr czyli prokurator Słota, który według reżysera jest esencją systemu, przedstawiciela władz. Nic więc dziwnego, że będzie stawał po stronie prawa i sprawiedliwości.

Nie mogę zdradzić, co najbardziej zainteresowało mnie w tym bohaterze, bo jest to część układanki. Natomiast mogę wspomnieć o wątku rodzinnym, bo mój dziadek był bardzo zacnym prokuratorem, zawsze bardzo eleganckim i grając tę postać często o nim myślałem.

powiedział Maciej Stuhr

Ale czy na pewno prokurator Słota, zdawałoby się, idealny kandydat na urzędnika będzie kryształowy i rozwiąże zagadkę? Czy ten sukces otworzy mu drzwi do kariery? Kto kogo przechytrzy w tej zaskakującej grze? Czy trzej panowie, którzy razem mają około 200 lat, czy gwiazda mediów z wizerunkiem idealnego urzędnika? Tego dowiemy się już 15 sierpnia.

Źrodło: NEXT FILM

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale tyle lat już minęło kiedy Maciej gra w filmach i wg. mnie dalej nie umie grać, stara się owszem ale jest fatalny. Oczywiscie to tylko moja opinia :)

KosAnia2 Bercik022

@Bercik022 Nie no, miał kilka dobrych ról. :) To jeden z nielicznych aktorów, którego mimo to, że gra w co drugim polskim filmie da się oglądać. Ma charyzmę i wyważony humor. Jak dla mnie na plus. :)

Bercik022 KosAnia2

@KosAnia2 w sumie racja ale takich filmów to na palcach jednej ręki można zliczyć a grał w dużej ilości produkcji.

Proszę czekać…