Czerwony Baron 0

Zwiastun do wojennej niemiecko-angielskiej superprodukcji!

Nie wiedziałem o tej produkcji aż do dzisiejszego ranka, kiedy przypadkiem natknąłem się na zwiastun i klip.

Film jest koprodukcją niemiecko-angielską o budżecie 30 milionów dolarów. Reżyser Nikolai M?llersch?n zebrał międzynarodową obsadę, więc zobaczymy Josepha Fiennesa w roli Roya Browna, znaną z 300 i Terminator: The Sarah Connor Chronicles Lenę Headey, niemiecką gwiazdę Tila Schweigera, a w głównej roli Matthiasa Schweigh?fera, który został uznany za najbardziej obiecującego niemieckiego aktora młodego pokolenia.

Historia legendarnego pilota I Wojny Światowej w konwencji kina przygody.
Końcówka wojny. Manfred von Richthofen, znany po obu stronach frontu jako Czerwony Baron, to as niemieckiego lotnictwa i symbol oczekiwanej przez Niemców wiktorii. Jego imię wzbudza u przeciwników grozę i respekt, ale i on ma godnego siebie rywala – Roya Browna, pilota kanadyjskiej floty powietrznej. Rekonstrukcja jednego z najsłynniejszych podniebnych pojedynków.

Zwiastun jest niezły, pokazuje dużo ciekawych scen, rozmach i niesamowity klimat. Natomiast klip, skupiający się na samolotach jest tym, co powala widza i naprawdę porządnie zachęca do seansu w kinie. Zobaczymy tam niewiarygodnie efekty specjalne, niesamowicie nakręcone walki powietrzne, które na pierwszy rzut oka biją na głowę te, które mogliśmy podziwiać jakiś czas temu w filmie Flyboys oraz wielki rozmach produkcji. Chyba dawno nie było filmu rodem z Niemiec, który by tak świetnie prezentował się wizualnie.

Link przy plakacie jest do klipu. Oba zwiastuny możecie zobaczyć wchodząc tutaj oraz tutaj.

Premiera jest zapowiedziana na 10 kwiecień 2008. Film ma być anglojęzyczny. W Polsce w planach dystrybucję ma Monolith Films.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…