Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Carnival Row - zwiastun pełen magicznych stworzeń 0

Amazon Prime Video zaprezentował pełny zwiastun niezwykłego serialu fantasy – Carnival Row. Baśniową i pełną mroku zapowiedź znajdziecie poniżej.

W neo-wiktoriańskim mieście zgromadziły się mityczne stworzenia, uciekające ze swojej zniszczonej wojną ojczyzny. Dochodzi tam do serii tajemniczych morderstw, które mogą doprowadzić do wybuchu konfliktu pomiędzy mieszkańcami miasta, a ciągle rosnącą populacją imigrantów.

Przy Carnival Row grasuje seryjny morderca, a rządzący bagatelizują brutalne zabójstwa dokonywane na przedstawicielach niższych klas. Rycroft Philostrate, zahartowany w czasie wojny detektyw, jako jedyny postanawia powstrzymać zabójcę i utrzymać niepewny pokój. Tymczasem w Burgue zjawia się uchodźczyni Vignette Stonemoss, która zmusi Philo do zmierzenia się z demonami przeszłości.

W rolach głównych zobaczymy Carę Delevingne oraz Orlando Blooma.

Seria będzie składała się z ośmiu odcinków i trafi do serwisu platformy Amazon już 30 sierpnia. Co ciekawe włodarze firmy zdecydowali się zamówić drugi sezon Carnival Row, pomimo tego, że pierwsza odsłona wciąż czeka na premierę.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany zwiastun. Co o nim sądzicie?

Źrodło: Amazon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adamus0101

Wiktoriański Londyn plus wróżki, elfy i inne stwory. Nawet fajnie to wygląda. Na pewno lepiej pasuje takie połączenie niż to z "Bright"

LakiLou

Ładnie to się prezentuje. Kto wie może wyjdzie z tego coś ciekawego.

Proszę czekać…