Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Polityka - oficjalny zwiastun głośnego filmu Vegi 5

Bezkompromisowy film o polskiej scenie politycznej. Prezentujemy plakat, zwiastun i nową datę premiery najnowszego filmu Patryka Vegi – Polityka.

fot. materiały prasowe

Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Polityka Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office’u, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W "Pitbullach" Patryk Vega zajął się policją, w Botoksie wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa Polityka odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Polityka w kinach już 4 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

dragoon1984

Dobrze, że zrobił komedię – uffff…..

Animek84

Ja pie.. jaki ten plakat jest brzydki..

Animek84 GES35

@GES35 Tyle hajsu trzepać na filmach a żydzić na lepszych grafików do plakatów.

GES35 Animek84

@Animek84 Jaka Polityka taki plakat buhahahha

Bercik022

Nie wierzę, że to napisze, ale to jest naprawdę dobry trailer :)
Teraz jednak chce to zobaczyć

buenoqqa

Ja pie.. jaki ten plakat jest brzydki.. name

Camizi

Plakat spod szyldu "grafik płakał jak projektował", ale o ile jestem odwiecznych hejterem Vegi, tak ten film w sumie bym obejrzał (może nie w kinie, ale jak kiedyś trafi na jakieś vod…).

Proszę czekać…